Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
4 wpisy.
Natalia Świercz napisał/a 1 lutego 2023
Pogrzeb przebiegł bez żadnych zakłóceń i problemów. Profesjonalny zakład, który pomógł nam ze wszelkimi formalnościami urzędowymi. Mogliśmy liczyć na pomoc i doradztwo już od pierwszego kontaktu. Firma godna zaufania
Edyta i Adam Lach napisał/a 11 kwietnia 2022
Razem z mężem chcemy podziękować za zorganizowanie pogrzebu mojego taty Dawida. Dla całej mojej rodziny odejście ojca, dziadka, teścia, wujka i brata było ogromnym ciosem. Dzięki zakładowi Ozyrys mogliśmy chociaż godnie pożegnać tak ważną nam osobę. Dziękujemy za wszystko i będziemy polecać waszą firmę w Świebodzicach.
Lach Adrianna napisał/a 8 kwietnia 2022
Bardzo dziękuję firmie Ozyrys za pomoc w organizacji pogrzebu mojej siostry. Słowa nie wyrażą tego, jak bardzo pomogliście mi w tym trudnym czasie. Jestem wdzięczna i pełna podziwu dla całego personelu, który wykazał się ogromną klasą w dniu uroczystości. Dziękuję.
Blicharski S. napisał/a 23 marca 2022
Bardzo dziękuję pracownikom Ozyrysa za sprawne, godne i piękne pożegnanie mojej małżonki. Zasłużyła na piękne pożegnanie i takie dostała. Jestem wzruszony tym, ile serca włożyliście w organizację pogrzebu i jak bardzo mi pomogliście. Dziękuję i będę was polecać.